top of page

Sale Konferencyjne Logitech

Przy wsparciu firmy Logitech dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla małych, średnich i dużych sal wideokonferencyjnych. Nowoczesne i łatwe w użyciu ekosystemy pomogą sprawnie i bezproblemowo przeprowadzić każdego rodzaju spotkanie hybrydowe.

Снимок экрана 2022-07-27 153130.png
2.png

Jednym z kluczowych elementów na wideo rozmowach jest obraz. Najnowszej generacji kamery dostarczają kinową jakość wideo i szczegółowy obraz z najdalszych miejsc w pomieszczeniu. Dodatkowo, niektóre z nich posiadają technologie, opierającą się na sztucznej inteligencji RightSight, która automatyczne wykrywa i kadruje uczestników spotkania.

3_edited.png

Dla największych pomieszczeń Camera Rally zapewni aż 15-krotne powiększenie o ostrym obrazie rozdzielczości do 4K.

Kolejnym ważnym aspektem jest dźwięk. Głośniki z systemem Rally zapewniają krystaliczne brzmienie. Funkcja Rightsound wbudowana w mikrofonach potrafi wykryć mowę ludzką i usunąć niepotrzebne szumy z tła.

Снимок экрана 2022-07-27 163348.png

W zależności od wielkości i ustawienia pomieszczenia, rozważamy panele “wszystko w jednym” Rally Bar lub modułowe rozwiązanie Rally System. Obie opcje możemy rozszerzać dzięki panelom mikrofonowym o 4,5 metrowym zasięgu.

5_edited.png
6.png

Całe wyposażenie jest bardzo proste w obsłudze. Dodając do swojego systemu kontrolery dotykowe Tap IP lub Tap USB, możesz za pomocą jednego kliknięcia dołączyć się do spotkania.

Снимок экрана 2022-07-27 164435.png

Rozwiązania Logitecha są kompatybilne ze wszystkimi największymi platformami jak Zoom, Google Meet i Microsoft Teams.

1.png
2.png
3.png
4.png
5.png
6u8.png

Darmowa aplikacja Sync  pozwala kontrolować stan twoich urządzeń z dowolnego miejsca upewniając się, że wideo rozmowy przebiegną bez żadnych zakłóceń.

Работать дома

Firma Set Up System nie tylko pomoże dobrać optymalne rozwiązanie, ale je dostarczy i zainstaluje z uwzględnieniem specyfiki Państwa obiektu. Jeżeli chciałbyś sprawdzić takie rozwiązanie przed zakupem, zaprosimy Cię do warszawskiego salonu Logitecha gdzie przygotowane do testów są niemal wszystkie elementy ekosystemu Logitecha. Za niewielką opłatą istnieje również możliwość wypożyczenia takiego zestawu do Państwa biura. Jeżeli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami wypełniając formularz w sekcji Kontakt.

bottom of page