top of page
Szukaj

Konferencja Top45 Best Agents for Educators 2022

Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom konferencji Top45 World’s Best Agents 2022 for Educators. W jej trakcie, jako partner technologiczny, przygotowaliśmy 2 rozwiązania przeznaczone dla szkół wyższych.Wspólnie z Logitechem przedstawiliśmy działającą koncepcję wyposażenia sali wykładowej, przystosowanej do zajęć hybrydowych, tj. takich, w których część studentów uczestniczy zdalnie, a część jest obecna na miejscu wraz z wykładowcą. Dzięki połączeniu platformy Teams Rooms z najwyższej jakości osprzętem certyfikowanym przez Logitech, zdalni studenci uzyskują dostęp do naturalnej interakcji, a wykładowcy otrzymują intuicyjne i niezawodne narzędzie pracy.


Wielkim wyzwaniem przed którym stoją uczelnie jest zabezpieczenie danych przed wyciekiem. Dotyczy to zarówno personaliów studentów, jak i informacji wewnętrznych, które powinny pozostać poufne. Większość systemów DLP jest trudna we wdrożeniu, a do tego kosztowna w utrzymaniu. Nie zawsze również uczelniom na rękę jest zakup licencji subskrypcyjnych. Gotową odpowiedź przynosi Safetica: system łatwy we wdrożeniu, intuicyjny w zarządzaniu, a do tego możliwy do zakupu również w formie licencji dożywotnich.


Szczeólne gratulacje należą się organizatorowi, firmie NET24 Sp. z o.o. za organizację wydarzenia w trakcie którego nastąpiła wymiana doświadczeń z najbardziej innowacyjnymi uczelniami w Polsce. NET24 w unikalny sposób pomaga renomowanym uczelniom znajdować najlepszych kandydatów na studentów z całego świata, dlatego tym bardziej cieszy wyróżnienie jakim jest rola partnera technologicznego warszawskiej konferencji.

34 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Palo Alto Networks - Global Protect

Global Protect to rozwiązanie zapewniające ochronę danych użytkowników niezależnie od ich fizycznej lokalizacji. Global Protect zapewnia ochronę użytkownikom mobilnym, niezależnie od tego czy znajdują

Comments


bottom of page