top of page
Szukaj

To już 25 lat.

Zaktualizowano: 20 kwi 20221 lipca 1996 r., założyciel Set Up, Julian Stępniak, wyszedł ze strefy komfortu i podjął nowe wyzwanie: stworzenie firmy, która w sposób optymalny połączy obsługę informatyczną klientów wraz ze sprzedażą szeroko rozumianych produktów informatycznych. W ciągu tych 25 lat, Set Up stał się dojrzałą i kompetentną firmą, zaopatrującą swoich Klientów w najwyższej jakości usługi i rozwiązania. Aby uczcić tą okrągłą rocznicę oddajemy Państwu odświeżoną stronę, która teraz jest zoptymalizowana do wyświetlania zarówno w urządzeniach mobilnych, jak i na ekranach komputerów. Wyrazem przebytej wspólnie z Państwem drogi jest nasze nowe logo, wyrażające solidność i nowoczesność.


Uruchamiamy również sklep internetowy w którym znajdą Państwo produkty z naszego magazynu, które oferujemy w atrakcyjnych cenach. Nie spoczywamy na laurach. Rozwijamy się dalej i zdobywamy nowe kompetencje, aby byli Państwo zawsze w awangardzie świata IT i zawsze bezpieczni.


Bardzo dziękujemy za okazane zaufanie!


74 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Palo Alto Networks - Global Protect

Global Protect to rozwiązanie zapewniające ochronę danych użytkowników niezależnie od ich fizycznej lokalizacji. Global Protect zapewnia ochronę użytkownikom mobilnym, niezależnie od tego czy znajdują

Comments


bottom of page