top of page
Szukaj

Zapraszamy na konferencję


W związku z tym, że w ciągu ostatnich kilku lat mocno zmieniły się potrzeby informatyczne naszych klientów, postanowiliśmy zorganizować krótką, lecz intensywną konferencję, na której wspólnie z naszymi długoletnimi partnerami skupimy się na zyskach i oszczędnościach które możemy osiągnąć dzięki nowym technologiom dostarczanym przez te firmy.


  1. Wielu klientów, którzy zdecydowali się na migrację do chmury dochodzi do wniosku że roczne koszty utrzymania chmurowych usług i VM-ek są zbliżone do kosztu zakupu własnego rozwiązania o podobnych funkcjonalnościach. Jednym z możliwych scenariuszy jest środowisko hybrydowe, w którym w chmurze pozostawiamy te usługi, które nam się opłaca tam pozostawić, a najdroższe obciążenia przenosimy na serwery lokalne. Dlatego na konferencji przedstawimy gotowe i kompletne rozwiązanie od Fujitsu: PRIMEFLEX HCI, za pomocą którego zrealizujesz powyższy scenariusz.

  2. Pandemia na stałe zmieniła już sposób w jaki pracujemy. Z większym lub mniejszym powodzeniem firmy i instytucje wprowadziły hybrydowy system pracy co wymusza zmiany w komunikacji. Jakość, poufność i niezawodność rozwiązań pozwalających na bezpośrednią rozmowę z podwładnym lub współpracownikiem przekłada się wprost na wartość świadczonej pracy, a ta na wyniki firmy. Wraz z firmą Logitech pokażemy w jaki sposób zorganizować stanowisko pracy i salę konferencyjną, aby osoby będące poza firmą czuły się w pełni obecne.

  3. W efekcie tych zmian utraciliśmy bezpośrednią kontrolę nad naszymi pracownikami. Związek z firmą staje się luźniejszy, rośnie pokusa aby zachować się nielojalnie. Największe organizacje wprowadziły już duże i skomplikowane systemy DLP (Data Loss Prevention), jednak te same zagrożenia dotyczą też mniejszych firm i instytucji. Największymi barierami we wdrożeniu DLP są koszty i oraz nakłady pracy jakie trzeba ponieść przy administracji (np. optymalizacja reguł, weryfikacja alertów, szkolenie pracowników). Wspólnie z firmą Safetica pokażemy jak można to zrobić dobrze, szybko i niedrogo.


Konferencja będzie też świetną okazją aby porozmawiać ze specjalistami z firm Fujitsu, Logitech oraz Safetica.


Jeżeli jesteś zainteresowany którąś z powyższych technologii zapraszamy do bezpośredniego kontaktu lub do rejestracji. Spotykamy się już 28 września. Ilość miejsc ograniczona.

30 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Palo Alto Networks - Global Protect

Global Protect to rozwiązanie zapewniające ochronę danych użytkowników niezależnie od ich fizycznej lokalizacji. Global Protect zapewnia ochronę użytkownikom mobilnym, niezależnie od tego czy znajdują

Comments


bottom of page